Serward (serward) wrote,
Serward
serward

 • Music:

Таня і паротяг

...погода сьогодні не дуже, але ми всеодно поїхали кататися ось на цьому "ретро" поїзді...

109.63 КБ

два слова щодо взагалі цієї екскурсії: сам паротяг супер - свистить, димить, поїдає вугілля)), але до нього чіпляють сучасні вагони "експресу", де вікно є тільки через кожний ряд сидінь, як уявляють екскурсію по київському кільцю організатори, коли ти дві години будеш бачити стінку вагона, не зрозуміло. Добре, людей було не дуже багато і ми просто пересіли на зручні місця. "Лекцію" про історію ПЗЗ читають в прямому ефірі, скучно, монотонно і чомусь російською мовою, ще й з такими ляпами, що я просто угарав в кріслі. Але це всьо не затьмарило нашого гарного настрою і вражень.

Після поїздки пішли в музей ПЗЗ, полазили по різним паротягам і локомотивам, а Таня потягнула мене дивитися урядові вагони (від столипінського 1910 р. до щербицького 1957 р.(вроді)). В общім Тані вагони сподобалися (щеб пак: шкіряні дивани метра з півтора шириною, м'які, письмовий стіл, окрема вана(!) або душ, величезна кухня, кімната засідань і т.д. шкіра-бархат-мідь), запропонувала жити в них))).
На останок, по дорозі додому намокли під дощем, як я предрікав зранку))
Subscribe

 • Марс

 • Українські солдатики

 • (no subject)

  ...давно я нікого не катав на рамі, жінє сьогодні пофартило))... пробив я колесо (внєзапно), виклакав екстренну поміч у вигляді Тані з камерою,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments